راه اندازی سایت لیبوکس برای معرفی و به اشتراک گذاری کتب و مقالات دنیای گنو / لینوکس و دنیای متن باز

Print Friendly, PDF & Email

 

http://www.libooks.ir/

درباره سایت :‌

لیبوکس اولین سایت پارسی زبانی است که منحصرا به معرفی و ارائه کتب و مقالات گنو/لینوکس و دنیای متن باز (Open Source) به دو زبان فارسی و انگلیسی میپردازد. دراین سایت قانون کپی لفت (Copyleft) کاملا رعایت شده و کمال امانت داری در ذکر نام نویسنده و سایت ارائه دهنده مقالات به خرج داده میشود.

فرمت فایلهای ارائه شده در اکثر موارد بصورت pdf و در موارد معدودی هم chm خواهد بود که با فرمت tar.bz2 بصورت فایل زیپ شده آماده برای دانلود هستند. کاربران ویندوزی به خاطر داشته باشند که این فرمت در محیط ویندوز نیز قابل extract خواهد بود و این عزیزان هیچ مشکلی در این رابطه نخواهند داشت. فهرست و در برخی از موارد «مقدمه» تمامی کتب الکترونیکی (اعم از مقالات فارسی و انگلیسی) نیز بصورت فارسی ارائه خواهد شد.

همچنین لیبوکس هر گونه کمک و یاری در جهت ایجاد و بهبود این قطب اطلاعاتی پارسی زبان، در دنیای گنو/لینوکس را با آغوش باز استقبال کرده و دست تمامی همکاران را به گرمی میفشارد.

باشد که لیبوکس قدمی ولو کوچک در جهت ارتقای سطح علمی میهن عزیزمان در دنیای لینوکس باشد.

با سپاس و احترام

فرشید نوتاش حقیقت

 

 

امیدواریم که این سایت تحول بزرگی در دنیای متن باز ایران ایجاد کند .

با آرزوی موفقت برای دوست عزیزمان آقای فرشید نوتاش حقیقت ,  سایت پی سی گستر http://www.p30gostar.com/ که اعتبارات سایت لیبوکس  را فراهم کرده اند  و تمامی  کسانی که او را در این راه یاری کرده اند و یاری خواهند کرد !


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *