آموزش

آپلود فابل در وبسایتها و به اشتراک گداری فایل چند گانه با Neembuu UploaderNeembuu Uploader

Print Friendly, PDF & Email

برنامه Neembuu Uploader برنامه ای ساده جهت  به اشتراک گداری فایل ها و آپلود فایل بر روی وبسایت ها ست.

این برنامه از درگ دراپ یا همون گرفتن و کشیدن فایل برای آپلود در سایت و اشتراک گداری و سایتهایی که حساب کاربری دارند حمایت می کند.

در آخرین نسخه این برنامه یعنی نسخه Neembuu Uploader v2.3 تغییرات زیر اعمال شده که به دلیل کاربردی بودن اونها و نداشتن معنی جایگزین مناسب در زبان فارسی انگلیسی اون رو می نویسم که قابل فهم و سادست :

DepositFiles, MediaFire, MegaUpload, FileFactory, Easy-share, FileSonic, FileDropper, HotFile, UploadMB, FileDude, iFile and Wupload

برای نصب برنامه Neembuu Uploader v2.3  باید اول برنامه Sun java رو بر روی سیستم خودتون از طریق ubuntu software center نصب کنید.

بعد فایل فشرده برنامه رو از سایت زیر دانلود کنید :

http://sourceforge.net/projects/neembuuuploader/files/Neembuu%20Uploader/

بعد از دانلود فایل فشرده رو در درایو سیستم ( Home ,Desktop , Document ) و … که زیر مجموعه فایل سیستم هست کپی کنید و از حالت فشرده خارج کنید .

بر روی فایل “NeembuuUploader.jar” راست کلیک کنید و گزینه “Properties” رو بزنید.

در پنجره باز شده از تب بالا گزینه “Permissions” رو انتخاب کنید و تیک کنار گزینه “Allow executing file as program” رو بزنید و ok کنین.

حالا دوباره بر روی فایل “NeembuuUploader.jar” راست کلیک کنین وبا برنامه “Open With Sun Java Runtime” یا “Open With OpenJDK Java Runtime” اون رو اجرا کنین تا برنامه اجرا بشه.

 

Neembu Uploader

 

Related Articles

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close