دعوت به همکاری

Print Friendly, PDF & Email

 

مهم نیست حرفه ای باشید یا مبتدی , این اطلاعیه را بخوانید !

این اطلاعیه برای تمامی عزیزان از جمله :‌ طراحان سایت و توسعه دهندگان وب, نویسنده های وب و علاقه مندان به دنیای آزاد است .

 

طراحان سایت و توسعه دهندگان وب :

تیم سیزن برای زیبایی و پایداری بیشتر سایت سیزن نیاز به طراحان و توسعه دهندگان وب داره, از دوستان علاقه مند  به دنیای آزاد دعوت به همکاری میشه .

نویسنده های وب و علاقه مندان به دنیای آزاد :

هدف سایت سیزن ترویج و توسعه ی فرهنگ استفاده از نرم افزار های آزاد بوده و هست و در این راستا تمامی تلاش خود را کرده  اما کافی نبوده .

تمامی عزیزانی که علاقه به نویسندگی و تولید محتوا برای سایت سیزن دارن می تونن با ما در تماس باشن.

مهم نیست حرفه ای باشید یا مبتدی , ممکنه یک متن کوچیک , ساده  برای هزاران نفر راه گشا باشه ولی یک متن حرفه ای تنها جامعه ی کوچیکی رو پوشش بده .

از اونجا که محتوا رو شما تولید می کنین این محتوا به نام شما منتشر میشه و شما یکی از نویسندگان سایت لینوکس سیزن خواهید بود.

سایت لینوکس سیزن متعلق به جامعه ی نرم افزار آزاد ایران است . من و شما تنها در این راستا سعی می کنیم با  آموزش و ترویج این فرهنگ از توسعه دهندگان نرم افزار های آزاد تشکر کنیم .

با ما در تماس باشید ….

linuxseason.ir@gmail.com

gmhosseini@yahoo.com

About سیدحسینعلی حسینی

متخصص لینوکس , سیسکو , Voip و میکروتیک. دوستدار نرم افزارهای آزاد , لینوکس , سیسکو , شبکه های کامپیوتری و شطرنج... ‏‫‏‫‏‏‫‏‫‏‫‏‫‏‫"خدایا به من زیستنی عطا کن که در لحظه مرگ بر بی ثمری‫ لحظه ای که برای زیستن گذشته است ،حسرت نخورم و مردنی عطا کن که در بیهودگی اش سوگوار نباشم."

Check Also

آشنایی با سیستم عامل گنو/لینوکس برای تازه کارها:

ساختار درختی دایرکتوری‌ها: در سیستم عامل گنو/لینوکس محل قرار گیری فایل‌ها در سیستم از اهمیت …